Audyt

Czym jest audyt językowy?

Audyt językowy to dwuetapowy system pomiaru biegłości językowej, który pomoże ci szybko i miarodajnie ocenić rzeczywiste umiejętności, a także oszacować czas nauki niezbędny do osiągnięcia pożądanego poziomu zaawansowania w języku polskim. 

Audyt językowy składa się z: 

  • testu pisemnego (aby ocenić znajomość gramatyki, zasób słownictwa oraz rozumienie tekstu pisanego) oraz
  • online konwersacji z jednym z naszych audytorów (co pozwoli sprawdzić Twoją umiejętność rozumienia ze słuchu, zasób leksykalny oraz sprawność mówienia).

 

Do kogo jest kierowany audyt językowy?

-> Do osób, które chcą uczyć się języka polskiego 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką języka polskiego, ale nie wiesz jak do tego się zabrać? Uczyłeś/uczyłaś się kiedyś języka polskiego, ale nie masz pojęcia, ile z tego jeszcze pamiętasz? Przyjdź na nasz audyt językowy. Podczas audytu językowego otrzymasz odpowiedzi na następujące pytania:

·         Jak dobrze mówię po polsku?/ Na jakim poziomie języka polskiego jestem?

·         Jak zorganizować proces uczenia się języka polskiego, żeby był dla mnie efektywny?

·         Co mogę robić poza zajęciami, żeby lepiej komunikować się w języku polskim? 

-> Do osób, które chcą zdać państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego

Chcesz zdawać egzamin certyfikatowy? Nie wiesz od czego zacząć? Nasza audytorka a zarazem egzaminatorka w Ośrodku Egzaminacyjnym Polski Instytut Językowy przeprowadzi z Tobą symulację części egzaminacyjnej MÓWIENIE i oceni twój poziom oraz potencjalne szanse na egzaminie. 

-> Do właścicieli firm, którzy zatrudniają cudzoziemców

Jesteś właścicielem/właścicielką firmy zatrudniającej obcokrajowców i chcesz zweryfikować ich poziom znajomości języka polskiego? Skorzystaj z pomocy profesjonalnej audytorki, która określi poziom języka polskiego twojej kadry, a także zaproponuje Twoim pracownikom zajęcia na odpowiednim poziomie zaawansowania. Audyt językowy doskonale sprawdza się także w procesie rekrutacji, podczas którego dokonywana jest weryfikacja umiejętności językowych kandydatów.

Audyt może być również przygotowany tak, by zweryfikować kluczowe kompetencje językowe niezbędne w konkretnym środowisku pracy.

Audyt zaczynamy od testu języka polskiego jako obcego na stronie Instytutu (tu: https://www.instytutjezykowy.pl/pl/test), po czym umawiamy się na spotkanie w siedzibie Instytutu .

 Zapraszamy!

 

Na skróty

getresponse logo

 Agencja reklamy

Tak, zapisuję się do newslettera Polskiego Instytutu Językowego! Chcę otrzymywać informację o wszystkich wydarzeniach, konkursach i promocjach prosto na moją skrzynkę e-mailową.
Administratorem danych jest: Fundacja MOBI
>> KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OCHRONIE TWOICH DANYCH