oferta dla PUP

Miło nam poinformować, iż placówka kształcenia ustawicznego Polski Instytut Językowy jest gotowa do współpracy w ramach organizacji kursów języka polskiego oraz języka polskiego branżowego dla bezrobotnych oraz poszukujących pracy cudzoziemców, bowiem spełnia wszystkie warunki określone w art.  40b znowelizowanej ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Polski Instytut Językowy prowadzi kursy języka polskiego na poziomach od A1.0 do C2 od 13 lat. Aktualnie jesteśmy gotowi do realizacji kursów w trybie stacjonarnym oraz online zarówno dla grup jak i dla pojedynczych osób kierowanych przez PUP.

Polski Instytut Językowy dysponuje wszystkimi dokumentami niezbędnymi w świetle art. 40b ust. 4 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy poświadczającymi:

  • program kształcenia zaakceptowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie (w myśl art. 40b ust. 4 pkt 1),
  • certyfikaty jakości usług (ISO 9001:2015) (w myśl art. 40b ust. 4 pkt 2),
  • zespół doświadczonych lektorów z wykształceniem glottodydaktycznym oraz neofilologicznym (w myśl art. 40b ust. 4 pkt 3),
  • lokal w sercu Warszawy wyposażony na potrzeby prowadzenia niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego zgodnie z wymaganiami dotyczącymi bezpiecznych i higienicznych warunków realizacji szkoleń (w myśl art. 40b ust. 4 pkt 4),
  • transparentny system opłat za szkolenia dostępny na stronie Polskiego Instytutu Językowego - szkoła jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 14/00237/2021 (w myśl art. 40b ust. 4 pkt 5).

Spełnienie wszystkich powyższych warunków umożliwia nam współpracę z Urzędami Pracy w ramach organizacji kursów języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców w  świetle aktualnie obowiązującego ustawodawstwa. Na mocy zmian wprowadzonych na podstawie art. 3 ustawy z dnia 8 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa oraz niektórych innych ustaw pojawiła się możliwość organizacji szkoleń z języka polskiego oraz języka polskiego branżowego dla bezrobotnych oraz poszukujących pracy cudzoziemców (Starosta inicjuje, organizuje i finansuje je z Funduszu Pracy).

Program kształcenia składa się z kursów na różnych poziomach zaawansowania (odrębnie dla grup słowiańskich i międzynarodowych), co zapewnia najlepsze efekty w procesie kształcenia. Zapis na szkolenie odbywa się z uwzględnieniem poziomu zaawansowania znajomości języka polskiego przez cudzoziemca. W tym celu na naszej stronie znajdą Państwo bezpłatny test online z instrukcją w kilku wersjach językowych. Wynik testu natychmiast trafia do skrzynki mailowej wraz z informacją o zaproszeniu na audyt językowy (także w trybie online – za pośrednictwem kalendarza można wybrać dogodną godzinę). Po ustalenia poziomu zaawansowania – można wybrać porę, intensywność oraz tryb zajęć.

Ewidencja szkolenia przebiega za pośrednictwem platformy internetowej LangLion, co umożliwia śledzenie obecności oraz postępów uczniów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z Powiatowymi Urzędami Pracy w całej Polsce. Prześlemy dokumentację placówki w celu potwierdzenia jakości naszych usług wraz z ofertą szkoleń.

Jeżeliby mieli Państwo pytania odnośnie do warunków współpracy – serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 517 459 418 jak też do kontaktu mailowego [email protected].

getresponse logo

 

Tak, zapisuję się do newslettera Polskiego Instytutu Językowego! Chcę otrzymywać informację o wszystkich wydarzeniach, konkursach i promocjach prosto na moją skrzynkę e-mailową.
Administratorem danych jest: Fundacja MOBI
>> KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OCHRONIE TWOICH DANYCH